Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

novinky  |  články  |  hardware  |  emulátor  |  ostatní  |  download  |  odkazy  |  kniha návštěv

 

REGISTRACE

Omezení
Sharewarová verze emulátoru je časově omezená na 3 minuty, po vypršení tohoto času se ukončí a musíte jej spustit znovu. Oproti plné verzi jsou zde také zablokována tlačítka pro uložení / načtení stavu emulace (snapshot), při každém spuštění je také třeba odklepnout registrační okno. Dříve, než registraci provedete je však lepší si ověřit pomocí demoverze, zda emulátor bude na vašem PC bez potíží fungovat.

Cena, způsob platby
Registrační poplatek je 150 Kč, je možné jej uhradit buďto elektronickou platbou, nebo složenkou na poště. V této ceně je zahrnuta bezplatná aktualizace - tj. registrovaný uživatel získává možnost si zdarma stáhnout z internetu novou verzi emulátoru bez nutnosti nové registrace. V případě registrace uživatele ze zahraničí je způsob platby určen vzájemnou dohodou. Bližší informace pro registraci velice rád poskytnu e-mailem zdeneka@seznam.cz.

Postup při registraci, podmínky
Po obdržení Vašeho e-mailu zašlu údaje potřebné pro uhrazení registračního poplatku, tj. Číslo účtu a konstantní symbol. Vy mi po uhrazení zašlete kopii dokladu o provedené platbě (případně informaci, kdy proběhla elektronická platba a pod jakým var. symbolem), dále jméno a příjmení kupujícího a adresa jeho bydliště (tyto údaje nejsou nijak dále shromažďovány či využívány pro jiné účely), na jejímž základě vygeneruji a obratem zašlu registrační klíč, který převážně posílám zkomprimovaný pomocí WinZIPu. Po jeho obdržení stačí klíč rozbalit do kterékoliv složky na pevném disku (doporučeno do složky, ve které máte emulátor). Poté spustíte emulátor který zobrazí registrační okno - pokračujete stiskem na tlačítko Register (vpravo dole) po němž se zobrazí dialog pro otevření souboru. Vyberete správnou cestu ke složce ve které je ulořen registrační klíč (soubor s příponou .reg) a dvojklikem (případně jeho zvolením a kliknutím na tlačítko otevřít) jím aktivujete plnou verzi emulátoru. Následuje okno informující o úspěšné registraci které navíc obsahuje Vaše registrační údaje. Po tomto kroku je ještě nutné emulátor ukončit a znovu spustit.

Postup při instalaci nové verze
Postačuje pouze stažení sharewarové verze z internetu a přepsání spouštěcího souboru mz8emu.exe novou verzí. Vaše registrační údaje zůstanou zachovány.

 

 

Copyright 2003 by ZA Software, zdeneka@seznam.cz